KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12983203

nr 1298 3203

Ragnar Högman

(1891-1976), Sverige

Oljemålning, "Orustbild 1951", Monogramsignerad. Olja på pannå, 37x44 cm

Ragnar Högman, svensk målare född i Åmål 1891, död 1976.

Utrop:

600 kr

Såld:

600 kr

måndag 16 december 2019
kl 18:12:41

Ragnar Högman

Läs mer om Ragnar Högman